TomášSlavata.cz AtletikaŘepy.cz SlavataTriatlonTour.cz
Atletika Řepy

O nás

V roce 2009 založil Tomáš Slavata Atletiku Řepy při základní škole Jana Wericha pod záštitou Atletiky Tábor. Děti se seznamují s královnou sportu prostřednictvím dlouhodobé přípravy a závodů se základními atletickými disciplínami. Atletický oddíl také podporuje rodiny, které by si nemohly atletiku dovolit a mají příspěvky za výhodnější cenu. V rámci ZŠ Jana Wericha, také fungují sportovní třídy a realizujeme mnoho závodů (Dětská Atletická liga). Atletika Řepy je nedílnou součástí projektů Tomáše Slavaty, který se snaží měnit svět kolem sebe pro děti.

Atletika Řepy, také umožňuje, aby rodiče mohli děti dávat na trénink v jakýkoliv den a to až třikrát týdně v tréninkové dny od pondělí do čtvrtka. Velké poděkovaní patří Lindě Vančurové, která vedla atletiku několik let od založení a pomohla tím Tomášovi, aby se mohl věnovat ostatním dětem a projektům. Posledních 10 let se o atletiku stará Kristýna Klapetková a zajištuje celý chod oddílu. Kristýna se stala nedílnou součástí týmu Tomáše Slavaty a společně tak vytváří aktivity, které dlouhodobě podporují děti.

Věnujeme se atletické a všeobecné sportovní přípravě dětí již od 5 let. Atletická příprava je vhodná pro rozvoj dětí a předstupeň pro pokračování v dalších sportech. Hlavní náplní tréninku jsou základní pohybové dovednosti, pro menší děti hlavně formou hry. U starších dětí převažuje běžecký trénink se zaměřením na jednotlivé atletické disciplíny.

Skupiny jsou rozděleny podle věku na mladší (cca 5-8 let) a starší (cca 9-13 let). Tréninky jsou zajištěny mladými trenéry (studenti Fakulty tělesné výchovy a sportu UK), kteří mají zkušenosti z oblasti tréninku atletiky, fotbalu a jiných sportů. V průběhu roku chystáme pro naše svěřence plno zajímavých hodin tréninků, zpestření v podobě závodů se zaměřením na různé atletické disciplíny a letní příměstské kempy. 

TRÉNINKOVÉ SKUPINY A DNY

Skupina 1 (5 – 8 let)

Skupina 2 (9 – 12 let)

Skupina 3 (12  a více let) – výběr, pokročilejší tréninky

Atletika Řepy – ZŠ Jana Wericha