Trenéři

Vedoucí trenerka:

Kristýna Klapetková 6. 5. 1995

Kontakt: klapetkova.kristyna@seznam.cz , tel: 722 057 039

Pocházím z Opavy, kde jsem od malička vyrůstala a studovala. Do Prahy jsem se přestěhovala díky vysokoškolskému studiu, studuji zde UK FTVS.

Můj volný čas naplňuju převážně sportem. Od malička jsem dělala sportovní gymnastiku na závodní úrovni, ale jelikož v Opavě tento sport není příliš populární, nebyla možnost dobrých tréninkových podmínek, a proto jsem musela své sportovní zaměření změnit a od 15-ti let jsem se věnovala atletice, kde jsem začínala na sprintech a postupně se propracovala až k delším běžeckým tratím, které mě bavily více (speciálně 800 m, 1500 m). Nyní, se atletice už věnuji pouze jako koníčku a příliš závodů již kvůli škole a povinnostem nestíhám. Díky studiu na FTVS jsem si velice oblíbila také plavání a cyklistiku, a tak se snažím svůj volný čas rovnoměrně rozprostřít mezi tyto aktivity.

Zkušenosti s vedením dětského kolektivu mám od svých 15 let, kdy jsem absolvovala kurz instruktora dětského kolektiv a každé léto tak trávím pravidelně na dětských táborech MAYA ve Zlatých Horách. Trenérské činnosti jsem se začala věnovat až tady v Praze, kdy jsem trénovala atletiku v Řepích, na UK FTVS a na Dukle. Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje.

Treneři:

Štěpán Wagner 29. 3. 1995

Kontakt: wagner.stepan@gmail.com, 732 122 046

Pocházím z Tábora, kde jsem vystudoval sportovní základní školu se zaměřením na atletiku a následně gymnázium. Poté jsem se rozhodl pro studium v Praze, konkrétně na UK FTVS. Momentálně jsem ve třetím ročníku oboru Tělesná výchova a sport se specializací na atletiku.

Celý můj život se točí kolem sportu. Od svých 8 let jsem se věnoval atletice, která má v Táboře velkou tradici. Zpočátku jsem dělal téměř všechny atletické disciplíny a až ve svých 13 letech jsem se začal více specializovat na sprinty a skok o tyči. Jedním z mých trenérů byl i Tomáš Slavata. K atletice jsem ve 14 letech přidal ještě florbal, který hraji dodnes. S “královnou sportu" jsem skončil v prvním ročníku gymnázia, kdy už nešlo nadále kombinovat studium a dva sporty. Mezi mé další koníčky patří například volejbal, cyklistika, lyžování a in-line bruslení. Když zrovna nesportuji, tak svůj volný čas zaplňuji především cestováním.

Co se týká mé trenérské praxe u kategorie dětí, zkušenosti jsem získal trénováním mladších žáků ve florbalovém klubu 1. FBK Tábor. Tuto kategorii jsem vedl dva roky, než jsem začal se studiem na UK FTVS. Práce s dětmi mě baví, a proto jsem velmi rád za příležitost trénovat atletiku v Řepích.


Lenka Káclová 26. 11. 1995

Kontakt: kaclova.lenka@gmail.com , tel: 775 067 744


Dáša Roubalová

Kontakt: roubalova.dasa@seznam.cz , tel: 608 950 953


AKTUALITY

12.8.
2020
Přihlašování nových členů do atletické přípravky bude spuštěno 1. 9. 2020, pro více info k přihlášce napište na mail klapetkova.kristyna@seznam.cz
18.5.
2020
Od pondělí 25.5. začínáme opět trénovat, nezapomeňte se přihlásit do tréninkových skupin (omezená kapacita 15 dětí). Těšíme se na Vaše děti :)
18.5.
2020
V červnu proběhnout závody dětské atletické ligy. Více iformací v sekci závody.
6.4.
2020
Z důvodu bezpečnostních opatření vlády jsou zrušeny dubnové i květnové závody Dětské atletické ligy. O náhradních termínech Vás budeme informovat. Přejeme Vám mnoho trpělivosti a pevného zdraví!…
10.3.
2020
Na základě bezpečnostních opatření a uzavření všech základních od středy 11. 3. 2020 rušíme do odvolání také tréninky atletické přípravky. Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví!